Po wiele niespodzianek, eliminacja Martas dodaje do tych nieprzewidywalnych ósmych. Osoro / Iglesias zakwalifikować za kwartałyAdeslas Madrid Open.

W Wizink Center w Madrycie ziemia się trzęsie! Marta Ortega i Marta Marrero, ziarno nr2 przegrał, gdy tylko wszedł do walki.

Dwie Hiszpanki, które zdecydowały się grać razem w zeszłym roku z zamiarem zdominowania obwodu kobiet, nie wystąpią nawet w ćwierćfinale pierwszego turnieju sezonu ...

Zdominowany przez argentyńsko-hiszpańską parę składającą się zAranzazu Osoro i Victoria Iglesias, jest to ważny cios, którego Martas będą musieli szybko wstać, jeśli mają walczyć o numer 1 w tym sezonie.

Osoro / Iglesias łatwo wygrał pierwszego seta (6/2) i zacisnął zęby, aby wygrać drugiego seta w tie-breaku (7/6).

martas na dywanie wpt madrid

Lorenzo Lecci López

Z jego imion możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jej ambicją jest udział w największych imprezach sportowych (igrzyskach olimpijskich i światach). Interesuje go sytuacja padel we Francji i oferuje perspektywy optymalnego rozwoju.