Jest to teraz klasyka, na każdym turnieju World Padel Tour przedstawiamy Państwu małą analizę francuskiego nakładu. Zobaczmy, kto będzie przeciwnikiem Francuzów w tym Adeslas Madrid Open!

Do tego turnieju wznowienia World Padel Tour, co najmniej 4 Francuzki i 3 Francuzki będą obecne w Madrycie.

Męska strona

W 100% francuska para tego pierwszego World Padel Tour roku składa się z Johan Bergeron (121.) i Robin Haziza (241.), zmierzy się z Xavim De Benito (294.) i jego partnerem Víctorem Saenzem De Navarrete (135.). Mecz w zasięgu Francuzów, który zostanie rozegrany Niedziela rano o 10:30!

W przypadku zwycięstwa będą mogli zmierzyć się z rozstawioną 3 z tego stołu, młodą, ale już potężną parą: Eduardo Alonso Chillarón (91.) i Jesús Moya Sos (88.), który wygrał Gwiazda FIP Mijas w zeszłym sezonie i który pokonał Tison / Bergeron w trzech setach!

Jesus Moya Sos Edu Alonso

Jesús Moya i Edu Alonso

Toulousain Bastien Blanqué (120.) rozpocznie nowy sezon wraz z Borją Yribarrenem (113.). Odbędzie się ich pierwszy mecz Niedziela o 12 przeciwko Marcowi Pou Serra (241.) i Carlosowi Morze Iscarowi (169.). W przypadku zwycięstwa francusko-hiszpańska para mogłaby spotkać się z Guillermo Casalem (132.) i Nuno Deus (432.) lub Adriámercadalem (115.) i Jesúsem Ruízem Bohorquezem (148.).

Benjamin Tison (106) i jego partner Teodoro Zapata (88) zajmują 7 miejsc w tej tabeli preprevias. Będą musieli poczekać na mecz Ker Del Valle Gonzaleza (158.) / Enrique Goenaga Garcia (166.) z Pablo Valínem Fernándezem (183.) / Danielem Avilésem Cayuelą (197.). Zaczną swój turniej dnia Niedzielny wieczór o 19:30.

Zauważ, że Benjamin i Bastien mogą potencjalnie spotkać się w ostatnich rundach… previas! To wszystko, czego im życzymy!

Kobieca strona

Melissa Martin (110.) i jego nowa partnerka Marina Fassio (113.) rozpoczną Poniedziałek wczesnym popołudniem, godz.. Zmierzą się z parą złożoną z Lucíi Pérez Parra (103.) i Cristiny Carrascosa (83.), dwóch doświadczonych zawodników, przyzwyczajonych do preprevias. W przypadku zwycięstwa francusko-hiszpańska para mogłaby spotkać się z solidną parą Sandra Bellver Fructuoso (58.) / Claudia Jensen Sirven (84.) o miejsce w previas!

W tabeli previasów znajdujemy Lea Godallier (53.) i Ariadna Cañellas (55.). Obaj gracze zaczną Wtorek wieczorem o 18:XNUMX. Ich przeciwnicy nie zostali jeszcze zdefiniowani, ale jest szansa, że ​​zmierzą się z parą Ainhoa ​​Rico Martín (78.) i Mariną Pinacho Sánchez (79.). Gdyby wygrali, mogliby zmierzyć się z młodym duetem Marina Martínez Lobo (63.) i Sofíą Saiz Vallejo (66.).

Nasz potrójny mistrz Francji, Alix Collombon (32.) i jego partnerka Jessica Castelló, którzy mocno uderzyli podczas ich pierwszy turniej roku, w pierwszej rundzie Adeslas Madrid Open zagrają doświadczeni Cata Tenorio (27.) i Julieta Evangelina Bidahorria (59.). Ten mecz się odbędzie Środa o 14:XNUMX ! Alix i Jessica mogą zagrać w 1/8, a rozstawiona para 4: Lucia Sainz i Beatriz González!

 

WPT - odpadł już stół na Adeslas Madrid Open 2021!

 

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !