Odkryj na wideo najlepsze momenty wielkich meczów, które widzieliśmy dzisiaj w półfinale Adeslas Madrid Open od World Padel Tour.

Sainz / Gonzalez po walce trwającej ponad 3 godziny

Lucia Sainz i Bea Gonzalez musiały ciężko walczyć, aby wyeliminować ulubioną parę Gemmę Triay / Alejandrę Salazar. ZA mecz na imponującym poziomie, z wieloma zwrotami akcji, co dało nam tego dnia wspaniałą przystawkę padel na bardzo wysokim poziomie.

Bela i Sanyo do przeżycia

Mecz pomiędzy Belasteguin / Gutierrez i Coello / Lamperti zasługiwałby na trzeci set, bo przegrani trzymali się mocno. Niedaleko od wygrania pierwszej rundy w końcu poddali się doświadczeniu z bardzo wysokiego poziomu w 100% argentyńskiej pary. W swoim pierwszym półfinale 19-letni Arturo Coello nie zawiódł. Miguel Lamperti, u szczytu swoich 42 lat, wydaje się być ożywiony wraz z młodym cudownym dzieckiem.

Josemaria / Sanchez nie do opanowania

Na ich pierwszy turniej World Padel Tour Paula Josemaria i Ariana Sanchez pokazały razem, że mają już ugruntowaną pozycję. Ci, którzy zajmują trzecie miejsce w Adeslas Madrid Open, uhonorowali swój status przeciwko Delfi Brea i Tamara Icardo, którzy pomimo tej raczej suchej porażki mogą być więcej niż zadowoleni z turnieju!

Stupaczuk / Ruiz płonie

Franco Stupaczuk i Alex Ruiz potwierdzili świetny występ w ćwierćfinale. W porównaniu z Limą / Tapią nie byli faworytami, ale zagrali wzorowo. Pozbawiając Tapia powietrzną amunicję, byli w stanie zaoferować padel zarówno agresywny, jak i sumienny. Całkowicie wypuszczona wraz z andaluzyjskim leworęcznym, Stupa odzyskała zdolność wykończenia, której brakowało jej w zeszłym roku. Ruiz, choć 19 w tabeli, udowodnił, że jest w stanie konkurować z najlepszymi. Rozstawiona siódemka z pewnością nie skończyła nas zaskakiwać!

Bardzo kuszące finały

Zaczniemy 10:00 do finału pań. Na jego 7. finał z rzędu na World Padel TourLucia Sainz będzie oczywiście najbardziej doświadczonym graczem na torze. Z chęcią pokaże, że nawet bez Gemmy Triay jest w stanie wygrać piąty z rzędu turniej. Ale uwaga, przeciwnie, Paula Josemaria i Ari Sanchez nie przegrali ani jednego seta w konkursie. Przybędą z wysokim poziomem pewności siebie, a ci dwaj gracze są w stanie robić wspaniałe rzeczy, gdy są w bardzo dobrym stanie psychicznym!

Zaraz po będziemy mieli bardzo ciekawy finał mężczyzn. Z jednej strony Bela i Sanyo, którzy wygrali wszystko osobno i chcą dalej wspólnie zdobywać tytuły. Z drugiej strony Franco Stupaczuk, kolega z drużyny Gutierreza w zeszłym roku, który będzie chciał pokazać swojemu byłemu partnerowi, że nie powinien go opuszczać, oraz Alex Ruiz, który rozegra swój pierwszy finał w turnieju WPT Open lub Master. Doświadczenie jest po stronie Belasteguin / Gutierrez, ale jeśli grają tak, jak w poprzednich dwóch rundach, Ruiz i Stupa powinny być trudne do opanowania. Wielka bitwa w perspektywie!

Aby śledzić finały, jest tuż poniżej: