Odkryj losowanie oraz losowania Francji i Francji podczas World Padel Tour Adeslas Open, który rozpocznie się w niedzielę na Madrid Arena.

Na męskim obrazie

to jest Johan Bergeron, związany z Jesuis Ruiz Bohorquez, który otworzy bal dla delegacji francuskiej, Niedzielny poranek od godz.. Para francusko-hiszpańska, która z pewnością doszła do siebie rozczarowanie ostatnim turniejem, zmierzy się z Viuda Hernandez (140) / Sanchez Arriaga (161) w pierwszej rundzie preprevias. Losowanie jest mniej łatwe, niż się wydaje, ponieważ dwaj mężczyźni się pokłócili 206 meczów WPT między nimii pozostając na dobrym początku sezonu (4 mecze wygrane z 7).

Wkrótce dołączą Scatena / Tison, które zadebiutują o godz 11h przeciwko Prado Prego (156) i Avilés Cayuela (184), drużynie, która wygrała tylko jeden mecz w tym sezonie. Oczywiście trzeba być ostrożnym, ale remis wydaje się być w zasięgu 100% francuskiej pary.

W tym turnieju Max Moreau, będzie powiązany z Javier De Paiz, który u boku Bastiena Blanqué zrobił znakomitego mistrza Marbelli. Para francusko-hiszpańska nie została oszczędzona, ponieważ w pierwszej rundzie preprevias zmierzy się z Gonzalezem Garcią (94) / Solano Marmolejo (105). Wielki mecz, który odbędzie się o godz 14h.

Bastien Blanqué i Jordi Muñoz, ziarno numer 7 z preprevias, są nagradzani dobrymi wynikami w dwóch poprzednich turniejach i przechodzą bezpośrednio do drugiej rundy. Zmierzą się Niedziela teżW 19h, zwycięzcy meczu Juan Gomez (233) / Nahuel Belluati Lopez (166) vs Melendez Amaya (189) / Lanzinger (182).

Na zdjęciu kobiecym

Wśród dziewcząt jako pierwsza francuska zawodniczka wejdzie do biegu Melissa Martin. Po raz kolejny para Martin / Garcia zmierzy się z Zespół beneficjenta dzikiej karty. Miejmy nadzieję, że nie zagrają ich Perez Arias (220) i Gomez Pando (288) ta sama wycieczka co Tur / Escandell.

Jeśli wygrają tę pierwszą rundę preprevias, co jest argumentowane Poniedziałek o godzinie 11:XNUMX, będą odtwarzać o godz 17hFacing Borrero (86) / Vivancos (69). Drużyna, która wygra, powróci do poprzedniej strony, gdzie zmierzy się ze 100% francuską parą w tabeli kobiet: Clergue / Godallier, wtorek w południe. Oczywiście chcemy spotkania z 3 Francuzami!

Wreszcie Środa od 09:30, to para Collombon / Traviesa który wejdzie do turnieju w XNUMX/XNUMX finału Adeslas Open przeciwko młodym Goenaga (41) / Kaldera (29), 16 i 18 lat. Po finał na torze katalońskim, miejmy nadzieję, że francusko-hiszpańska para wykorzysta swoje doświadczenie, aby wygrać pierwszą szesnastą część World Padel Tour w tym sezonie!

Xan jest fanem padla. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku graczy Padel, znajduje nietypowe posty lub zajmuje się bieżącymi tematami. Daje także kilka wskazówek, jak rozwinąć sylwetkę padla. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku!