Odkryj obrazy World Padel Tour Albacete Challenger, którego previa rusza już w najbliższą niedzielę, 24 kwietnia 2022 roku.

Po dwóch tygodniach przerwy zawodnicy World Padel Tour przybędzie w pełnej formie do Albacete. I ryzykujemy, że będziemy mieć prawo do świetnego show, ponieważ pojawi się kilka nowych stowarzyszeń. Myślimy oczywiście o rozstawionym 1 Capra/Sanchez, ale także o „Javis” (Rico i Ruiz), w Botello/Leal, Alonso/Alba, Moya/Sans, Perino/Patiniotis…

Po stronie tricolor w losowaniu głównym będą Benjamin Tison i Teo Zapata. Para francusko-hiszpańska zmierzy się w środę w pierwszej rundzie z Iñigo Zaratiegui (52) i Lucas Bergamini (49).

Dwóch innych Francuzów będzie obecnych w Albacete: Thomas Leygue i Bastien Blanqué. Każdy z nich wystartuje w pierwszej rundzie preprevia ze swoim kolegą z drużyny. Duet Leygue/Sager Nagel zmierzy się z Fernández (157)/Marti Vaño (123) o 16:00, a Blanqué i Melero zmierzą się z Garcíą Gallego (224)/Martiez Sanchis (356) o 19:00.

Wśród pań, jak zawsze, będą Léa Godallier i Alix Collombon. Odpowiednio z Teresą Navarro i Jessicą Castello mistrzowie Francji w środowy wieczór wystartują z parami z preprevias.

Znajdziesz wszystkie stoliki ICI.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !