Lucas Campagnolo i Javi Garrido potwierdzają swój wspaniały początek sezonu z tytułem na Albacete. Brazylijczyk i Hiszpan wygrali 6/4 7/6 przeciwko Coki Nieto i Mike Yanguas.

Aby wygrać turniej, musisz mieć bardzo solidną parę i wiedzieć, jak skulić się w trudnych czasach. A zarządzanie słabymi czasami jest jedną z mocnych stron Campagnolo / Garrido, która czasami się załamała, ale nigdy się nie załamała!

Przerwa uzyskana w pierwszym meczu była jedyną w meczu! Jak co, początki meczów są zawsze bardzo ważne. Pierwszy set przesunął się zatem w kierunku naturalnego 6/4, z twardością par serwisowych.

W drugiej turze debaty były równie wyważone, a podczas tie-breaku Javi Garrido wziął sprawy w swoje ręce, aby odcisnąć swoje piętno. Albacete Challenger. 7/6 (7-2)

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !