Jaka będzie ich ostatnia wspólna gra na World Padel Tour, Thomas Leygue i Ignacio Sager przegrali w ostatniej rundzie pre-previas w Albacete.

Sprzeciwiając się pierwszemu rozstawieniu 1 z previas WPT Albacete Challenger, Rodriguez/Yribarren, Leygue i Sager Nagel nie mogli wiele zdziałać. Kłaniają się 6/4 6/2 i jest to zatem koniec francuskich nadziei w kwalifikacjach tego turnieju. Na fanów tricoloru przyjdzie nam teraz poczekać do środy i wejścia do biegu par Castello/Collombon, Godallier/Navarro i Tison/Zapata.

Thomas Leygue i Ignacio Sager Nagel wychodzą sobie na dobre, ponieważ wygrali dwa mecze w Albacete Challenger. Od teraz Francuzi będą otwórz nowy nawias obok Johana Bergerona, z którym zacznie w Belgique.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !