Dużo o tym rozmawialiśmy, wiele nowych par pojawili się w kategorii mężczyzn i nie możemy powiedzieć, że wszyscy, którzy startowali w WPT Albacete Challenger, zwyciężyli.

Wczoraj w Albacete wystartowało siedem nowych stowarzyszeń, a tylko trzy z nich zagrają w XNUMX/XNUMX finału w czwartek. To jest Ruiz/Rico, rozstawiony 8, który miał wszystkie kłopoty z zdominowaniem Barahony/Esbri (1/6 7/6 6/3), od Leal/Botello, który potrzebował tylko dwóch zestawów, aby zwolnić Luque/Del Castillo (6/1/7/6), orazAlba/Alonso, które zdominowało inne nowe stowarzyszenie, złożone z Patiniotis i Perino: 6/4 1/6 6/3.

Alonso-Alba-WPT-Challenger-albacete-2022
Edu Alonso na pierwszym planie i Sergio Alba wygrali wielką walkę z Patiniotisem / Perino

Semmler i Sanchez polegli w wielkiej walce z Quilezem / Bueno: 4/6 6/4 7/6. To samo dotyczy Cepero i Lijo, którzy razem rozpoczynają trzeci etap i przegrywają z Orią/Mendezem: 6/4 4/6 7/5. W końcu było to bardziej skomplikowane dla Moyi i Sansa, pokonanych 6/4 6/2 przez Gila / Silingo.

Dzisiaj będziemy oczywiście zwracać uwagę na powrót pary Capra/Sanchez, która rozpoczyna swój turniej z Bergamini/Zaratiegui, którzy zdominował Tison / Zapata pod koniec suspensu zeszłej nocy.

Dla tych, którzy chcieliby zobaczyć zaktualizowaną tabelę, jest ICI !

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !