Zarówno w przypadku mężczyzn, jak i kobiet, jutro powinniśmy zobaczyć finały najlepszych rozgrywek World Padel Tour Albacete Challenger.

Wśród dziewcząt pierwszymi kwalifikacjami były Marta Ortega i Bea Gonzalez, które wykazały się dużymi zdolnościami umysłowymi, aby wyjść z chwytliwych Iglesias i Osoro: 6/7 7/5 6/3. Ci, którzy mają wygrał Getafe Challenger znajdą na swojej drodze parę, którą pokonali w półfinale w prowincji Madryt: Mapi/Majo Alayeto.

W przeciwieństwie do rozstawionego 1, Sainza / Marrero, bliźniacy mieli bardzo poważny mecz o zwycięstwo w dwóch setach: 6/2 6/4. Martita i Bea zostają ostrzeżone, Alayeto przybywają w świetnej formie i dadzą wszystko, aby spróbować się zemścić!

Po stronie mężczyzn niespodzianka tego turnieju, Bergamini / Zaratiegui, nadal grał mecz w trzech setach, ale tym razem spadł po stronie faworytki. Rzeczywiście, Lucas Campagnolo i Javi Garrido, którzy tworzą 7. parę WPT w Wyścigu, nie odpuścili sobie i odeszli ze zwycięstwem w dobrej walce: 7/6 6/7 6/2.

Jutro zagrają w drugim finale sezonu (po Miami) i znajdą na swojej drodze kolejną bardzo niebezpieczną parę: tę złożoną z Coki Nieto i Miguela Yanguasa. Młodzi Hiszpanie byli dziś imperialni, aby wypuścić nową parę złożoną z José Rico i Javi Ruiza: 6/2 6/3. Ci, którzy wciąż nie przegrali seta w Albacete, będą chcieli jutro wspólnie zdobyć pierwszy tytuł. Spodziewamy się wielkiej walki dwóch par w świetnej formie.

Aby śledzić mecze, wejdź na kanał o godz. WPT YouTube lub World Padel Tour TV.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !