Benjaminowi Tisonowi i Teo Zapacie, którzy skłonili się pod koniec suspensu, gdy weszli do biegu w Pretendent WPT Albacete.

W przeciwieństwie do Iñigo Zaratiegui (52) i Lucasa Bergaminiego (47), Benjamin Tison i Teo Zapata naprawdę nie odeszli od stworzenia małej niespodzianki w Albacete. Rzeczywiście, choć na papierze nie byli faworytami, Francuz i jego partner zaczęli dobrze, wygrywając pierwszego seta 6/4.

W drugim secie powrócili Bergamini i Zaratiegui, którzy wrócili z wynikiem 6/3. Ostatni akt był bardzo blisko i wreszcie w tie-breaku Brazylijczyk i Hiszpan zdołali wyjść z tego bardziej niż trudnego dla nich meczu. Wynik końcowy: 4/6 6/3 7/6 (3) dla pary hiszpańsko-brazylijskiej, która jutro zmierzy się z powracającymi razem Lucho Capra i Maxi Sanchez.

Dla Benjamina i Teo jest to nieuchronnie okrutna porażka, ale francusko-hiszpańska para może być usatysfakcjonowana zbliżaniem się do 50 najlepszych graczy. eliminacja Leygue i Sager przedwczoraj, nadzieje Francuzów na remis mężczyzn tego Albacete Challengera się skończyły.

Od teraz wszystkie francuskie nadzieje pokładają w dziewczynach. Duety Castello / Collombon i Godallier / Navarro zadebiutują w środę o 19:00, przeciwko dwóm parom z previas: Pascual (64) / Garcia (74) i Blanco (65) / Ruiz (71).

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !