Oto informacja z poranka: Ana Nogueira i Sofia Araujo wygrać swój pierwszy tytuł na World Padel Tour razem. Portugalczycy wygrywają Tau Ceramica Albacete Challenger 2021!

W zaciętym meczu dwie czołowe trzydziestki objęły prowadzenie w pierwszym secie przeciwko Carmen Goenaga i Beatriz Caldera. Dwóch młodych Hiszpanów (30 i 17 lat) wywołało wczoraj sensację, wygrywając z Carolina Navarro i Eli Amatriain.

Najbardziej obawiają się Portugalczycy po przegranej tie-breaku w drugim secie (10-8), ale odzyskują przewagę dzieląc się swoimi doświadczeniami. To wspaniała nagroda za wspaniałą karierę w padel dla tych dwóch graczy. Kilka lat później Ana Nogueira ponownie zdobyła tytuł, a Sofia Araujo świętuje swój pierwszy sukces w WPT!

Możesz śledzić zakończenie bardzo widowiskowego meczu pomiędzy Lucho Capra / Agustin Gutiérrez i Javi Garrido / Miguel Yanguas. Mecz zaczyna się w 3. secie!

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !