Ulubione z ich ćwierćfinału dziś rano o WPT Alfafar ChallengerAlix Collombon i Jessica Castello nie drżały. Spotkamy się z nimi jutro w półfinale.

Jak za każdym razem od początku sezonu na torze Challenger, para francusko-hiszpańska spotyka się ponownie w półfinale! Dziś rano w Alfafar Alix i Jessica wykonały pracę, aby pozbyć się dwóch zestawów Nurii Rodriguez i Claudii Jensen: 6/4 6/1.

Dzięki temu sukcesowi jutro zagrają o nowe miejsce w finale z Loreną Rufo i Martą Talavan.

Chociaż Castello i Collombon są rozstawieni 4, a ich przeciwnicy 3, Francuzka i jej partner będą jutro faworytami. Rzeczywiście, pozostają w 3 kolejnych zwycięstwach nad Talavanem i Rufo!

Zauważ, że Alix jest teraz jedyną Francuzką, która nadal startuje, odkąd Léa Godallier i Ariadna Cañellas przegrały dziś po południu z rozstawionym 1, Amatriain / Navarro (6/4 6/2).

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !