Le World Padel Tour Alfafar Challenger oferuje nam swój udział w niespodziankach, eliminując wśród mężczyzn z rozstawionych 1 i 2 z ósmego!

Jeśli wśród dziewczyn są faworyci, dla mężczyzn dzień upłynął pod znakiem eliminacji dwóch najlepszych par!

Seed numer 1, Javi Rico i Momo Gonzalez byli zaskoczeni parą składającą się z Jairo Jose Bautisty Ortiza i Pablo García Rodrigo! Dwóch graczy uplasowało się odpowiednio na 107 i 109 i osiągnęło bardzo wysoki poziom meczu, wygrywając 6/4 6/3!

W swoim debiucie jako para, Javi Garrido i Lucas Campagnolo zanotowali stratę. W przeciwieństwie do José Solano i Juanlu Esbriego, odpowiednio 72. i 80. w rankingu WPT, Brazylijczyk i Hiszpan kłaniają się pod koniec napięcia: 4/6 6/1 6/7 (7). Bardzo solidni, Esbri i Solano mogą się pochwalić, że są pierwszą parą, która pokonała stowarzyszenie Garrido / „Campa”!

Znajdź zaktualizowane tabele tuż poniżej:

Mężczyźni

panie

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !