Po mistrzowskim finale w Alfafar, Alix Collombon i Jessica Castello zdobywają swój drugi tytuł w sezonie na torze WPT Challenger!

Jest to podwójna rewanż dokonany przez parę Castello/Collombon, która została pokonana w finale w Calanda, a następnie w ósmej na Minorce przez weteranów Eli Amatriaina i Carolina Navarro.

Collombon Castello wściekłość Alfafar Challenger 2021

Dziś Francuzka i jej partner wspięli się na wyższy bieg, osiągając niezwykle solidny mecz, aby nie pozostawić żadnych szans na pierwsze miejsce w tym Alfafar Challenger. Wynik końcowy jest ostateczny: 1/6 3/6. Eli i Carolina dobrze zaczęli od krótkiej przerwy, ale potem przeżyli prawdziwy huragan padel. Obok wciąż silnej Alix Collombon, Jessica Castello naprawdę oświetliła to spotkanie swoimi zwycięskimi strzałami!

Jessica Castello 2021 pretendent do siatkówki forhendowej

Nietykalna przez cały turniej, Lyonnaise i jej koleżanka z drużyny z Alicante zdobyli drugie trofeum w tym sezonie na torze Challenger po ten zebrany z La Nucia. To proste, na cztery starty zdobędą tyle samo finałów, co dwa tytuły zdobyte. To wyraźnie TA para 2021 na torze Challenger dla kobiet!

Teraz mają dwa Open (Cordoba i Szwecja), aby spróbować osiągnąć inny cel: wejście do ćwierćfinału Open lub WPT Master. Z pewnością zdobytą podczas tego Alfafar Challenger mówimy sobie, że wszystko jest możliwe!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !