Ariana Sanchez, która obecnie zajmuje drugie miejsce w wyścigu, kontuzjowana w ramię podczas półfinału Mistrza Barcelony, zapewnia, że ​​będzie w stanie utrzymać się w Alicante.

Ariana Sanchez ogłosiła to jego konto na Instagramie, jego rehabilitacja barku poszła dobrze i będzie obecna podczas Alicante Open ! Ten, który ledwie 10 dni temu trzymał rękę na temblaku, stanie obok Alejandry Salazar, aby spróbować wznowić 1. miejsce w Race for Lucia Sainz i Gemma Triay.

Źródła jednak nas o tym informująAlejandra Salazar sporo trenowała na lewej stronie w tym tygodniu, być może, aby odciążyć swojego partnera w pewnych sekwencjach. W każdym razie spodziewamy się ekscytującego turnieju z wszystkie zmiany par, i szalona walka o Wyścig, rywalizacja wśród dziewcząt trwa w najlepsze World Padel Tour… Ku naszej największej radości!

 

 

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !