Odkryj losowania mężczyzn i kobiet na następny turniej w World Padel Tour, Alicante Open, które odbywa się od niedzieli.

Preprevia men

Zaczynają to mężczyźni w okresie preprevia niedzielae, przy zaangażowaniu 5 Francuzów. Johan Bergeron / Victor Mena Gil rozpocznie się o godz 9h30, a wkrótce po nim Loïc Le Panse / Raul Medina Lopez, at 10h30. Najlepsi nasiona, Jérémy Scatena / Benjamin Tison i Bastien / Blanqué / Marcello Jardim, wchodzą bezpośrednio do drugiej rundy, na 18h30.

Stół WPT Preprevia Men Alicante 2020 

Mężczyźni Previa

Zaczynają się mężczyźni previa poniedziałkowe popołudniei mamy nadzieję, że jak we wszystkich turniejach w tym sezonie znajdziemy przynajmniej jednego Francuza! Oczywiście znajdujemy bardzo dobre zespoły, takie jak Sergio Alba / Francisco Gil, ćwierćfinaliści w Barceloniee!

Tabela WPT Previa Men Alicante 2020

Główni mężczyźni przy stole

Rozpoczną się główne mecze remisowe mężczyzn Czwartek, z bardzo pięknymi plakatami, takimi jak Campagnolo / JM Diaz przeciwko Silingo / Mati Diaz, Ruiz / Botello przeciwko Capra / Moyano, lub Coello / Ramirez vs Chingotto / Tello ! Mamy nadzieję, że po raz pierwszy zobaczymy Francuza biorącego udział w głównym losowaniu turnieju Open du World Padel Tour !

Główne losowanie WPT Men Alicante 2020

Panie Preprevia

Dla dziewcząt zajęcia przygotowawcze zaczynają się oczywiście w poniedziałek Melissa Martin a jej partner na tym turnieju, młody Carmen Castillon Velarde, z którym argumentuje FIP Gwiazda Elche, którzy wchodzą do biegu na 14h30 .

Stół WPT Preprevia Dames Alicantes 2020

Panie Previa

Otwarte wymagania, powrót Léi Godallier i Laury Clergue in previa. Oni zaczęli WtorekW 17h00 przez walkę z parą, która wyjdzie z preprevii.

Stół WPT Previa Dames Alicantes 2020

Główny remis panie

Zaczyna się główne losowanie kobiet w środę bardzo dużym plakatem: Araujo / Riera vs Villalba / Virseda! Będzie to również okazja, aby po raz pierwszy zobaczyć ewolucję Alix Collombon, z pewnością po lewej stronie z Sarą Ruiz Soto. Stają twarzą w twarz 16h zupełnie nowa para ultra wybuchowych: Gonzalez / Josemaria.

WPT Main Draw Women Alicantes 2020

 

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !