Kwalifikacje do półfinałów woj World Padel Tour Alicante Otwarte 500 będzie trudne dla Sofii Araujo i Martity Ortegi.

Rzeczywiście, ci, którzy są faworytami konkursu od r wycofanie Delfi Brea na kontuzję miał wszystkie trudności świata, aby pozbyć się Bea Caldera i Veronica Virseda.

Po przegranej pierwszego seta 6:3 Portugalczyk i Hiszpan musieli zaciekle walczyć w drugim secie, który ostatecznie wygrali w tie-breaku. Z tyłu, przegrywając 2/0, ponownie objęli prowadzenie i odnieśli zwycięstwo: 3/6 7/6 6/2.

Jutro Sofia i Martita zmierzą się z Lucia Sainz i Aranzazu Osoro, którzy dzisiaj zagrali bardzo dobrze przeciwko bliźniakom Alayeto: 6/4 6/3.

Drugi półfinał zmierzy się z niespodziewaną parą turnieju Fernandez / Bidahorria, która doskonale wiedziała, jak wykorzystać wycofanie się Brea / Gonzalez, oraz rozstawioną z numerem 5 Icardo / Riera.

Wyniki kwartalne:

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !