Po Bergeron / Gil, to Benjamin Tison i Jérémy Scatena ukłonili się tego wieczoru, aby wziąć udział w biegach w Alicante Open World Padel Tour.

Z pewnością wyczerpany po ich wielki występ podczas FIP Star w Elche, Jérémy Scatena i Benjamin Tison zostały wyeliminowane od samego początku w dwóch setach przez Alfonso Viuda i Jairo José Bautista : 6 / 2 6 / 2. Francuska para 100 będzie mogła trochę odpocząć wielka zwierzyna, która go czeka na Wyspach Kanaryjskich.

Po porażkach Loïc Le Panse wczoraj, I Johan Bergeron dzisiaj, Bastien Blanqué jest teraz jedynym Francuzem, który nadal bierze udział w konkursie w tym Alicante Open. Zwycięzca poprzedniej rundy na WO, mistrz Francji rozegra jutro swój pierwszy oficjalny mecz z Marcello Jardimem.

Para francusko-brazylijska spróbuje zakwalifikować się do previa, przeciwko parze w formie, ponieważ spędzili 4 rundy w Barcelonie Master: Jaime Muñoz Enrile (153 WPT) / Javier Garcia Mora (161 WPT). Bardzo duży mecz, który rozpocznie się o godz 10h30.

Tak jest wczesnym popołudniem Melissa Martin et Carla Castillon Velarde, którzy wejdą do tego turnieju, walcząc z drużyną weteranów, Gala Léon (85) i Ana Alicia Seijas (67). Początek spotkania o godz 14h30.

 

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !