Po raz czwarty w tym sezonie będziemy mieli prawo do finału, który zmierzy się z Gemma Triay i Alejandrą Salazar z Paulą Josemarią i Arianą Sanchez.

Pierwsze dwie pary w tabeli na początku sezonu zostawiają tylko okruchy rywalizacji. Rzeczywiście, po raz czwarty w tylu turniejach Josemaria / Sanchez i Salazar / Triay zmierzą się w finale w Alicante.

Jeśli chodzi o powrót do finałowej czwórki, Marta Marrero i Lucia Sainz nie mogły wiele zrobić przeciwko Pauli Josemarii i Arianie Sanchez. Podopieczni Miguela Sciorilliego wygrali 6/2 6/3.

W drugim półfinale zawsze zaskakujące Barbara Las Heras i Veronica Virseda Nie udało się również powstrzymać impetu Gemmy Triay i Alejandry Salazar, które wygrały mecz 6/4 6/2.

Jutro jest zatem nowy plakat między dwiema parami, które skandalicznie dominują na padel na całym świecie wśród dziewcząt, do których będziemy mieli prawo. Zwycięskie w Vigo, czy numery 2 będą w stanie zrobić to ponownie przeciwko parze, której nigdy nie udało im się zdominować w finale?

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !