las nasiona numer 3 i 5 przepadną u mężczyzn, stół Alicante Open o godz World Padel Tour kto się teraz kłóci, całkowicie się zmienił.

Pakiety Belasteguin / Tapia i Chingotto / Tello

To oczywiście cios dla wszystkich fanów padel, brak dwóch z 5 najlepszych par na świecie, po pozytywnych testach na Covid-19 of Juan Tello et Fernando Belasteguin. World Padel Tour musiałem zmienić stół i to są Maxi Sanchez i Martin Di Nenno, początkowo rozstawiony z numerem 6, który został rozstawiony z numerem 4 i dlatego rozpocznie turniej w czwartek, w rundzie XNUMX.

di nenno sanchez world padel tour

Maxi Sanchez i Martin Di Nenno zajmują czwarte miejsce w Alicante Open

 

Aby odkryć nową tabelę, to: ICI

2 Lucky Losers w tabeli

Po wycofaniu się tych dwóch drużyn, dwie „Szczęśliwi przegrani”, czyli dwie pary, które dziś po południu przegrały w finale previa, biorą udział w głównym losowaniu. To jest Chico Gomes / Godo Diaz et José Solano / Jaime Menendezi odpowiednio zmierzą się z nową parą Garrido / Martinez, i jeden inne również niedawne stowarzyszenie: Gadea / Piñeiro.

José Solano Jaime Menendez Padel

José Solano i Jaime Menendez wchodzą do głównego losowania z preprevii!

 

Byli bywalcy wychodzący z previa

Cztery pary, które dziś wygrały swój finał w previa, są najlepszymi nazwiskami w tabelach previa World Padel Tour. Oczywiście znajdujemy Sergio Alba i Diego Francisco Gil, ćwierćfinaliści w Barcelonie, Ale również Miguel Yanguas / Aris Patiniotis, Anton Sans / Iñigo Zaratieguii Ruben Rivera / Toni Bueno.

Sergio Alba Francisco Gil

Alba i Francisco Gil ponownie wchodzą na zdjęcie

Wielkie szesnastki w perspektywie

Wśród najbardziej kuszących meczów, do których jutro będziemy mieli prawo, jest oczywiściestarcie pomiędzy Silingo / Mati Diaz i Campagnolo / JM Diaz, Ale również Coello / Ramirez przeciwko Nieto / Rico, lub Alba / Gil vs Lamperti / Bergamini. Będzie przedstawienie, nie możemy się doczekać podsumowań!

 

 

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !