Co by się stało, gdyby numer 1 wygrał swój pierwszy turniej 2022 o godz Alicante ? Lebron i Galan zagrają jutro w finale po imponujących zwycięstwach w ćwierćfinale i półfinale.

Wydaje się, że w tym tygodniu Juan Lebron i Ale Galan wrócili do swojej najlepszej formy. W poszukiwaniu pierwszego tytułu we wszystkich rozgrywkach w tym sezonie, światowe numery 1 są nie do zdobycia podczas WPT Alicante Open.

Rzeczywiście, po wczorajszym zdominowaniu Fernando Belasteguina i Arturo Coello w ćwierćfinale (6/4/6/2), podopieczni Mariano Amata nie pozostawili szans Sanyo Gutiérrezowi i Agustinowi Tapia, dzisiaj zmiażdżyli 6/1 6/1!

Jutro zmierzą się ze zwycięzcami spotkania Paquito Navarro i Martina Di Nenno z Franco Stupaczukiem i Alexem Ruizem. Para, która wygra ten szok, jest ostrzegana: mistrzowie świata mają kły!

Aby śledzić spotkania za darmo i na żywo, dzieje się to dalej World Padel Tour TV.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !