Benjamin Tison i Teo Zapata zostali wyeliminowani przez Salvę Orię i Rafę Mendeza w finale previa WPT Alicante Open.

Obecny po raz trzeci w sezonie w finale previas World Padel Tour Alicante Open, Benjamin Tison i Teo Zapata nie pokonali przeszkody Mendez/Oria. Pokonani 7/6 6/4 Francuzi i Hiszpanie zatrzymują się o krok od głównego losowania. Dzięki odniesionemu sukcesowi Hiszpanie zmierzą się jutro z Christianem Fusterem i Tonetem Sansem, którzy zdominowali finalistów Getafe, Piñeiro i Martineza, w trzech setach (7/5 0/6 6/1).

W pozostałych finałach previa Javi Garcia i Raul Marcos poradzili sobie z Mati Diazem i Arisem Patiniotisem (6/2 6/0), podczas gdy strzelcy Bergeron/Gutiérrez, Joseda Sanchez i Javier Valdés zostali narzuceni Esbri/Barahona: 6 /4 6/1.

Po stronie francuskiej będziemy teraz musieli poczekać na wejście do biegu par Castello / Collombon i Godallier / Navarro w środę, aby zobaczyć Francuzów przy pracy w tym Open.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !