Gemma Triay i Alejandra Salazar wygrały finał konkursu World Padel Tour Alicante Otwarte. Zdobyli swój trzeci tytuł w sezonie.

Le czwarte starcie w finale sezonu między dwiema pierwszymi parami w tabeli dało nam bardzo ciekawy mecz, z odwrotnością, napięciem i doskonałym poziomem gry.

Gemma Triay i Alejandra Salazar rozpoczęły spotkanie z przytupem, ale ich wicemistrzowie w tabeli potrafili się odwrócić i zaczęli narzucać swoją grę od początku drugiej rundy. Nagrodzeni za tę odnowioną energię trzymali się zestawu wszędzie i zaoferowali trzeci zestaw szerokiej publiczności.

Decydująca runda przyniosła nową zmianę w dynamice, z numerem 1 prowadzącym 5/0 i wyglądającym, jakby zmierzał do tytułu. Ale Paula Josemaria i Ariana Sanchez nie zawiodły się i zaczęły nadrabiać zaległości. Na 5/3 zawodnicy Ovide'a zaoferowali sobie punkt meczowy w „decydującym punkcie”, ale po błędzie odczytu Alejandry Salazar, który uważał, że piłka Ari Sancheza była błędem, numery 2 ponownie się zepsuły i wydawało się, że są w stanie powrócić do równość. Ale ci, którzy są na szczycie rankingu, pokazali, że mają niezawodny umysł i pomimo tej porażki, w końcu zemścili się na parze, która pokonała ich w Vigo.

Ostateczny wynik 6/2 3/6 6/4 dla Salazara i Triaya, którzy zdobyli swój trzeci tytuł w sezonie.

A teraz finał mężczyzn, iść dalej World Padel Tour TV.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !