Wydaje się, że w powietrzu z boku World Padel Tour.

Tym razem nie jest to kolejna bitwa między PPA a WPT, ale między graczem a znanym trenerem na torze.

Rzeczywiście, w ten weekend udało nam się zobaczyć tweeta wypuszczone jak bezpośrednio z prawa przez Alvaro Ceperoper docelowy de Gaby Reca.

Andaluzyjczyk wydaje się bardzo zdenerwowany argentyńskim technikiem i biorąc pod uwagę jego słowa, wszystko wskazuje na to, że nie jest nowy.

To za pośrednictwem sieci społecznościowej z małym niebieskim ptaszkiem mieszkaniec San Fernando wyraził swoje niezadowolenie z zachowania Zalec.

„Nie wiedziałem, że trenerzy mogą cię lekceważyć i dewaluować na żywo zespół, który ciężko pracuje, aby być lepszym każdego dnia.
Mówię o panu Rece, nieszczęsnym i źle wykształconym człowieku, który nigdy nie miał dobrego wykształcenia. Nie myliłem się co do tej osoby. DZIĘKUJĘ CI"

Ze strony argentyńskiego technika brak odpowiedzi.

Co tak naprawdę się stało?

Ostatni czwartek Alvaro Ceperoper i jego partner Sergio alba rozegrali swój 1/8 finał przeciwko parze Chingotto i Tello, zawodników trenowanych przez Gaby Reca. Bardzo duży mecz, który zakończył się w trzecim secie i podczas którego Argentyńczycy byli mocno wstrząśnięci.

Czy mogły być słowa podczas meczu, na końcu?

Na razie nie wiemy więcej, ale jedno jest pewne, że dzięki różnym wydarzeniom, które miały miejsce w ostatnich tygodniach, atmosfera jest więcej niż gorąca na World Padel Tour !

Zespół zarządzający Padel Maj

Zespół Padel Magazine od 2013 roku stara się oferować to, co najlepsze padel, ale także ankiety, analizy, aby spróbować zrozumieć świat padel. Od gry do polityki naszego sportu, Padel Magazine jest do Twojej dyspozycji.