Niespodzianek wciąż przybywa World Padel Tour Amsterdam Open z trzecim rozstawionym (pierwszym wśród pań), który otwiera drzwi do Holandii.

Później Nieto / Sanz et Gonzaleza / Garrido wczoraj w Holandii bliźniacy Alayeto zostali znokautowani w pierwszej rundzie.

Nawet jeśli ci, którzy odejdą na emeryturę po sezonie, nie będą już na poziomie swoich najlepszych lat, to mimo to pozostaną dwoma zawodnikami na wysokim poziomie, mocno zakotwiczonymi w czołowej 16-stce świata.

Jednak w tę środę Mapi i Majo przegrali z dwójką młodych zawodników z previi: Martą Borrero i Ksenią Sharifovą. Hiszpan i Rosjanin wywołali ogromną sensację wygrywając w trzech setach: 6/7 6/4 6/2.

Dzięki temu sukcesowi trafią na Marinę Guinart i Karolinę Navarro, które z łatwością pokonały Léę Godallier i Eli Amatriaina: 6/2 6/2 w meczu, który zapowiada się bardzo niezdecydowany!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !