Czy po sukcesie w Madrycie w ubiegłą niedzielę pary Sanchez/Josemaria i Belasteguin/Coello wygrają ponownie w tę niedzielę na WPT Amsterdam Open?

Możesz śledzić finały World Padel Tour Amsterdam Otwarte w najbliższą niedzielę od 16:00 w Canal + Sport 360.

Przed holenderską publicznością nowy świat nr 1 spróbuje osiągnąć 20 kolejnych zwycięstw i pięć tytułów z rzędumi. Biorąc pod uwagę ich stan formy, trudno będzie je powstrzymać. Ale z przodu para Ortega/Gonzalez przybywa pewnie i spróbuje wszystkiego do końca, podczas trzeciego finału sezonu.

Wśród panów Fernando Belasteguin i Arturo Coello są w bardzo dobrej formie i będzie dążyć do trzeciego tytułu w tym sezonie. Wychodzą z dwóch walk w trzech setach wygranych w kwarcie z Navarro/Di Nenno iw półfinale z Gonzalez/Ruiz.

Ale przed nimi Pablo Lima i Franco Stupaczuk również odnieśli dwa przekonujące sukcesy przeciwko Sanchez / Capra w kwartale, a zwłaszcza Lebron / Galan na pół. To pierwszy raz, kiedy światowy numer 1 przegrał na tym etapie w tym sezonie! Po Tuluzie w czerwcu Lima/Stupa szukają drugiego tytułu roku.

Te finały można śledzić na żywo Kanał + Sport 360 lub na Strzelec WPT.

W programie:

• 16:00: Ortega/Gonzalez kontra Josemaria/Sanchez
  • następne: Lima/Stupaczuk vs Belasteguin/Coello

Po 40 latach gry w tenisa Jérôme wpada do puli padel w 2018 roku. Od tamtej pory myśli o tym każdego ranka podczas golenia… ale nigdy nie goli paly w dłoni! Dziennikarz w Alzacji nie ma innej ambicji, jak dzielić się z Tobą swoją pasją, bez względu na to, czy mówisz po francusku, włosku, hiszpańsku czy angielsku.