Przejdźmy do ćwierćfinału w najbliższy piątek o godz World Padel Tour Amsterdam Open i jedyne, co możemy powiedzieć, to to, że jest kilka par, których na tym etapie zawodów nie spodziewano się tak naprawdę.

Cztery nierozstawione pary w kwaterach mężczyzn!

Wśród mężczyzn oczywiście myślimy przede wszystkim o osobach wykwalifikowanych Javiego Valdesa i Josedy Sancheza, którzy w pełni skorzystali z pakietu Bela/Yanguas w swojej części stołu. Gonzalo Rubio i Alex Arroyo po wywołał sensację w meczu z Coello/Tapią w pierwszej rundzie, co zostało potwierdzone wczoraj wieczorem zwycięstwem po bardzo ważnej walce z „Chipi” Muñozem i Jairo Bautistą. Do ćwierćfinałów wchodzą dwie inne pary spoza rozstawionych drużyn: Gutiérrez / Gutiérrez i Belluati / Ruiz.

Co do reszty, jest to klasyczne, ponieważ znajdziemy główki nasion 2, 3, 4 i 5, a mianowicie Stupa / Di Nenno, Lebron / Galan, Navarro / Chingotto i Ruiz / Tello. Czy outsiderom uda się w najbliższy piątek wstrząsnąć tą czwórką duetów?

Wśród dziewcząt wielkie nazwiska nie drżą

Po stronie kobiet widzimy, że hierarchia jest bardziej szanowana, a pary numery 1, 2, 3 i 4 nadal nie straciły seta od początku turnieju. Po porażce Mapi i Majo Alayeto w pierwszej rundzie do ćwierćfinału wchodzi nierozstawiony duet.

I to nie Ksenia Sharifova i Marta Borrero, ulubienice bliźniaczek, ale Marina Guinart i Carolina Navarro wiedziały, jak wykorzystać szansę. 47-latka rozegra także w najbliższy piątek swój pierwszy kwartał sezonu!

Reszta to klasyk z 5, 6 i 8 rozstawionymi, którzy ucierpieli, ale ostatecznie wykonali swoją robotę!

Program ćwierćfinałów

  • 11:00: Josemaria / Sanchez (TS1) kontra Guinart / Navarro
  • do naśladowania: Ortega / Triay (TS2) kontra Jensen / Virseda (TS5)
  • następni: Tello / Ruiz (TS5) kontra Arroyo / Rubio
  • 18:00: Chingotto / Navarro (TS4) kontra Valdés / Sanchez
  • w kolejce: Di Nenno / Stupaczuk (TS2) vs Belluati / Ruiz
  • następni: Lebron / Galan (TS3) kontra Gutiérrez / Gutiérrez

Nie nadawane:

  • 11:00 ścieżka 2: Salazar / Araujo (TS4) kontra Osoro / Castello (TS6)
  • podążać ścieżką 2: Brea / Gonzalez (TS3) vs Sainz / Llaguno (TS8)

Aby śledzić mecze we Francji, przejdź do kanałów grupowych Canal Plus!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !