Za ich wejście do biegu World Padel Tour Amsterdam Open, Federico Chingotto i Juan Tello nie odeszli daleko od eliminacji z Nieto/Yanguas!

Spodziewaliśmy się bardzo gorącego meczu pomiędzy dwiema parami, które były półfinalistami odpowiednio w Madrycie i Sztokholmie i nie zawiedliśmy się!

Widzowie nie zawiedli się podczas ostatniego koncertu dnia w WPT TV! Rzeczywiście, pary numer 7 i 9 w rankingu rzuciły cios za cios w walce, która trwała 2h37!

Pod koniec napięcia to Argentyńczycy odchodzą ze zwycięstwem: 6/4 3/6 7/6! Sukces, który pozwoli im jutro zmierzyć się z Pablo Lijo i Javi Ruiz, którzy zaimponowali Benitezowi / Rubio: 6/0 6/1!

Po niespodziance Solano/Windahl dzisiejszego ranka pojawiła się kolejna mała sensacja po zwycięstwie Victora Ruiza i Lucasa Bergaminiego nad Lucasem Campagnolo i Javim Garrido (7/6/6/4). Hiszpańsko-brazylijska para zmierzy się w ten czwartek z Fernando Belasteguinem i Arturo Coello.

W pozostałych meczach, zarówno mężczyzn, jak i kobiet, czołowe miejsca wykonały pracę, aby znaleźć się w XNUMX/XNUMX finału.

Znajdź wszystkie wyniki tuż poniżej:

Mężczyźni

panie

Podsumowanie wideo dnia znajdziesz tutaj:

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !