To niesamowite !

Młoda para szkolona przez słynnego Gaby Reca, Tamara Icardo i Delfina Brea, właśnie wyeliminowany po totalnie szalonym meczu numery 1, Alejandra Salazar i Gemma Triay podczas półfinały du World Padel Tour w Centrum Malmo

Para hiszpańsko-argentyńska była w stanie wykorzystać wszystkie luki w rywalizacji poranka.

To fala uderzeniowa dla numerów 1, które tego nie zrobiły nie przegrał w 20 kolejnych meczach, co reprezentuje 5 wygranych turniejów z rzędu! Młodzi ludzie osiągają wielki cios, kładąc kres tej niesamowitej serii zwycięstw.

W pierwszym secie szybko zdominowanym przez słabszych, Gemma i Ale zdołali znaleźć środki, aby wrócić do bramki. Wreszcie to wszystko to samo Icardo i Brea, którzy oferują sobie pierwszą rundę: 7/5.

Spodziewaliśmy się luzu ze strony nr 1, ale tak nie było.

rzeczywiście Salazar i Triay nie mógł nic zrobić, aby zatrzymać maszynę padel które mieli przed sobą w drugim akcie.

Wynik końcowy: 7/5 - 6-1.

Do zobaczenia po południu, aby poznać imię pary, która spotka się z Breą i Icardo w finale. Będzie albo Ariana Sanchez - Paula Josemaria soit Patty Llaguno i Virginia Riera!

Będzie od 16:00, tuż poniżej:

Zespół zarządzający Padel Maj

Zespół Padel Magazine od 2013 roku stara się oferować to, co najlepsze padel, ale także ankiety, analizy, aby spróbować zrozumieć świat padel. Od gry do polityki naszego sportu, Padel Magazine jest do Twojej dyspozycji.