W tę niedzielę rozegrany został finał kobiet World Padel Tour Malmö która przeciwstawna para numer 2 Ariana Sanchez - Paula Josemaria zawsze niesamowite Delfina Brea i Tamara Icardo.

Gdyby to były kaci liczb 1, Alejandra Salazar i Gamme Triay podczas intensywnej gry tego ranka mieli wszystko do zrobienia przeciwko światowemu numerowi 2, który wrócił do świetnej formy.

Bezkompromisowi od początku meczu Ari i Paula pozostali silni w obronie i ćwiczyli padel bardzo pracowity, pozostawiając bardzo mało błędów.

Po opanowaniu pierwszej rundy z ich strony, druga była równie długa, ale para Brea-Icardo nieco opóźniła termin, zanim ostatecznie zrezygnowała. Nie ma trzeciego tytułu w tym sezonie, więc dla tej pary, która zakończy sezon na trzeciej pozycji, wynik, którego niewiele osób przewidywało na początku sezonu!

Po 5 kolejnych turniejach wygranych przez Salazara i Triaya, Josemaria i Sanchez wracają na pierwszy plan z tym zwycięstwem 6-2 / 6-3. Teraz mają miesiąc na odpoczynek i przygotowania do ostatniego wydarzenia sezonu: finału Estrella Damm Master, który odbędzie się w Madrycie od 16 do 19 grudnia!

Zespół zarządzający Padel Maj

Zespół Padel Magazine od 2013 roku stara się oferować to, co najlepsze padel, ale także ankiety, analizy, aby spróbować zrozumieć świat padel. Od gry do polityki naszego sportu, Padel Magazine jest do Twojej dyspozycji.