Arroyo / Berganini, jedna para niedawno utworzony i kto miał nadzieję zagrać awanturnika w głównych losowaniach turniejów World Padel Tour.

Nie idzie to jednak zgodnie z planem. Chociaż obaj gracze wydają się komplementarni na papierze, majonez ma problemy z przyjęciem. To proste, z trzech turniejów, które rozegrali razem, dwóch mężczyzn ma rekord jednego zwycięstwa za trzy porażki. Odpadli w pierwszej rundzie Alfafar Challenger, a gdy tylko weszli do zawodów Menorca Open, Brazylijczyk i Hiszpan chcieli odzyskać siły w Kordobie.

Ale tak nie było… Po zwycięstwie w trzech setach w pierwszej rundzie previas z Gutiérrezem / Bénitezem, przegrali w kolejnej rundzie z Garcią Morą / Raulem Marcosem. Niegodny debiut dla tych dwóch graczy, którzy zajmują odpowiednio 49. i 50. miejsce w rankingu.

Widzimy, że wysoki lewy gracz z potężnym uderzeniem oraz precyzyjny i kreatywny prawy gracz niekoniecznie tworzą zwycięską parę. Początki pary mogą być skomplikowane w padel, musisz poznać grę swojego partnera, aby miała miejsce komplementarność i następowały wyniki.

Mam nadzieję, że Lucas i Alex wkrótce tam dotrą.

Zespół zarządzający Padel Maj

Zespół Padel Magazine od 2013 roku stara się oferować to, co najlepsze padel, ale także ankiety, analizy, aby spróbować zrozumieć świat padel. Od gry do polityki naszego sportu, Padel Magazine jest do Twojej dyspozycji.