Le World Padel Tour powraca po krótkiej przerwie, a jak zobaczysz, kilka bardzo fajnych par zmierzy się w Calanda od tej niedzieli i początku preprevia mężczyzn.

Rywalizacja w Aragonii zapowiada się na ciężką, ponieważ na tę wyprawę zdecydowało się wiele bardzo pięknych par. Wśród panów oczywiście myślimy o Nieto/Yanguas, Campagnolo/Garrido, Lijo/Ruiz, Sanz/Lamperti, Leal/Rico…

Wśród dziewcząt Llaguno/Riera, Osoro/Iglesias, Las Heras/Virseda i bliźniaczki Alayeto to pary, które wydają się najlepiej przygotowane do ostatecznego zwycięstwa. Będziemy też śledzić kilka nowych par, takich jak Jensen/Navarro, Amatriain/Rodriguez, Mesa/Rufo, Goenaga/Villalba…

Dla francuskich fanów rozpoczyna się w poniedziałek od Mélissy Martin i Amélie Detriviere, które krzyżują się z Lucią Fernandez (181) i Laurą Apaolazą Cimadevilla (181) o godzinie 15:30.

Główne losowanie rozpocznie się w środę, kiedy 6-rozstawiona Alix Collombon i Jessica Castello zmierzą się z Noa Canovas (43) i Mariną Guinart (38) o 16:00. Léa Godallier i Teresa Navarro wystartują o 17:00, zmierzą się z parą z previas.

O 18 wieczorem., Benjamin Tison i Juanlu Esbri, na swój pierwszy wspólny turniej zmierzą się z Adrianem Blanco (71) i Diego Gilem (101). Na papierze para francusko-hiszpańska będzie faworytami.

Znajdź wszystkie tabele poniżej:

Preprevia men

Mężczyźni Previa

Główni mężczyźni przy stole

Panie Preprevia

Panie Previa

Główny remis panie

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !