Jak wiemy, rzeczy często się zmieniają wśród profesjonalnych graczy, ale nie zawsze ci, którzy inicjują zmiany, wychodzą na szczyt!

tutaj Jezus Moya i Alvaro Cepero zmierzyli się z Tonetem Sansem i Sergio Alba, ich byłymi partnerami, w 7/6 finału WPT Bajo Aragon Challenger. Jesus i Alvaro, których wcześniej opuścili Tonet i Sergio, chcieli udowodnić, że się mylą. To pachnące pudrem spotkanie, które odbyło się na początku nocy, w końcu przeszło na ich korzyść. Cepero i Moya wygrywają 7/5 XNUMX/XNUMX i dziś znajdą Pincho Fernandeza i José Diestro.

Mniej więcej ten sam scenariusz miał miejsce w przypadku pań, gdzie Carla Mesa połączyła się ze swoją byłą partnerką Claudią Jensen, która zostawiła ją dla weteranki Karoliny Navarro. Tym razem po raz kolejny „zemściła się”, bo to Mesa i jej nowa „compi”, Lorena Rufo, wyszła ze zwycięstwem: 6/4 7/5. Obaj gracze zmierzą się dziś z kolejną nową parą: Caldera / Saiz.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !