Pochodzące z previas, Melania Merino (n54, 23 lata) i Alejandra Alonso (n78, 16 lat) nadal zaskakują swój świat na World Padel Tour Bajo Aragon Challenger!

Po wyeliminowaniu wczoraj Eli Amatriaina i Nurii Rodriguez, Hiszpanie zdominowali dziś Francuzkę Léę Godallier i jej partnerkę Teresę Navarro.

Po przegranej pierwszego seta, outsiderzy wrócili do wyniku, zanim rzucili się na umysł w trzecim secie najbardziej niezdecydowanych. Ostatecznie Alonso i Merino wygrali 3/6 6/2 7/6. Dzięki temu sukcesowi jutro zmierzą się z Sandrą Bellver i Aną Cortiles, którym udało się zdominować rozstawioną 2 składającą się z Victorii Iglesias i Aranzazu Osoro. Zwycięstwo w kolejnej grze z szalonym scenariuszem: 7/6 5/7 7/6!

Jest to zatem bardzo nierozstrzygnięty mecz, który zostanie ogłoszony jutro!

Zrozumiesz to po utrata Castello/Collombon dziś rano nie ma już tricolorów w losowaniu kobiet. Ostatnim Francuzem w biegu jest teraz Benjamin Tison, który teraz zmierzy się z Javi Ruiz i Pablo Lijo z Juanlu Esbri. Mecz, którego wynik możesz śledzić za pomocą WPT Marcador.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !