Zdecydowanie był to wieczór walk, który odbył się wczoraj na Bajo Aragon Challenger! Po maraton wygrany przez Barbarę Las Heras i Veronicę Virsedę, to Jon Sanz i Miguel Lamperti dokonali niesamowitego powrotu!

Rzeczywiście, zdominowani w pierwszym secie przez Pincho Fernandeza i José Diestro, Argentyńczyk i Hiszpan zostali zmuszeni do zagrywki swoich rywali, podczas gdy tablica wyników wskazywała przeciwko nim 6/4 5/4. Dokładniej pod koniec drugiego seta, Miguelowi i Jonowi udało się uzyskać tie-break.

I przegrywając 4/0 w dogrywce, po raz kolejny zagrali najlepiej padel w najlepszym momencie, aby wszędzie podnieść rękaw. Zirytowani tym, że nie byli w stanie podsumować, Diestro i Fernandez stracili szybką przerwę w trzecim secie, której nigdy nie zdołali odzyskać… Wynik końcowy: 4/6 7/6 6/4.

Lamperti i Sanz oferują sobie nowy finał w Challengerze w tym sezonie. Będzie to walka z Miguelem Yanguasem i Coki Nieto, którzy byli nie do pokonania z Lealem / Rico (6/3 6/0).

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !