Sergio Alba i Francisco Gil stworzył niespodziankę podczas XNUMX rundy tego Estrella Damm Barcelona Master of the World Padel Tour.

To sensacja dnia na WPT! Francisco Gil i Sergio Alba, odpowiednio 64 i 67. zawodnicy w World Padel Tour ont wyeliminował Uri Botello i Javi Ruiz, finaliści na Sardynii ! Zwycięstwo 6 / 4 6 / 4, co po raz kolejny pokazuje, że konkurencja na torze zawodowym jest coraz bardziej zacięta.

Alba / Gil zmierzy się z drużyną, z którą kilkakrotnie grali w tym sezonie w czwartek Coello i Ramirez, która ponownie awansuj na ósmą część turnieju po ich wyrywkowym zwycięstwie nad Rico / Moreno 6/2 4/6 7/6. Drużyna, która wygra, po raz pierwszy wejdzie do ćwierćfinału.

Dla Javiego Ruiza i Uri Botello, szóstej pary w tabeli, jest to mały przystanek z druga porażka z rzędu w rundzie XNUMX ...

Zapewniono wszystkich innych faworytów, to małe wrażenie pochodzi Javi Perez i Mario Del CastilloThe kaci Johana Bergerona i Victora Meny Gil en previaskto ma wziął wpis zestaw do Paquito Navarro i Pablo Lima dziś za szesnaste!

Wreszcie ziarno numer 2 wygrywa 3/6 6/3 6/3 ale będzie cierpieć! Lima i Navarro będą mogły odpocząć przed czwartkiem Cepero / Fernandez, który zdominował Juani Mieres i Javi Garrido 6/2 4/6 6/4. Za swój wspólny powrót Mieres i Garrido odnotowują nową porażkę ...

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !