Trudny wieczór dla Francuzów na World Padel Tour ponieważ sam Johan Bergeron i jego partner Victor Mena Gil wygrał w drugiej rundzie preprevia.

Dlatego w finale Preprevia Estrella Damm Barcelona Master będzie tylko jeden Francuz World Padel Tour w ten niedzielny poranek. To jest Johan Bergeron. Ze swoim partnerem Victor Mena Gil, mistrz Francji, który musiał zrezygnować z kontuzji na Minorce, znów się uśmiecha.

Zwycięstwo 7 / 5 6 / 3 przeciwko solidnej drużynie Pablo García Rodrigo (304 WPT) / Raúl Díaz (139 WPT), co pozwala francusko-hiszpańskiej parze spotkać się w finale przygotowań do jutra o 10h. Zmierzając się z nimi, David Antolín Solla (137 WPT) i Manuel Prado Prego (156 WPT), które właśnie wyeliminowały ziarno 3 przedpremii. Wielki mecz w perspektywie!

W przeciwieństwie do Jose Solano Marmolejo (105 WPT) / Miguel Benitez Lara (170 WPT), rozstawienie numer 12 w preprevia, Nicolas Trancart i Loïc Le Panse nie mogłem ćwiczyć ich poranny występ : 1 / 6 1 / 6.

Wiedzieliśmy, że po wejściu do biegania Blanqué / Muñoz et Scatena / Tison miał raczej skomplikowane mecze do negocjacji. Dowodem na to, że poziom w WPT wciąż rośnie, dwie pary zostały pokonane przez drużyny, które nie zostały rozstawione, ale nadal składały się z bardzo dobrych graczy.

Bastien i Jordi kłaniają się 3 / 6 6 / 7 przeciwko Guillermo Casalowi (273 WPT) / Ferran Insa Sotillo (248 WPT). Pokonaj także Jérémy'ego i Benjamina 2/6 6/3 3/6 z Alvaro Melendezem Amayą (189 WPT) i José Luisem Gonzálezem Rodríguezem (148 WPT). Obie drużyny będą miały czas na odpoczynek i powrót do treningów przed Alicante WPT, które rozpoczyna się 1 listopada.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !