Początek tygodnia i nowy konkurs dla graczy World Padel Tour.

Od soboty Mistrz Barcelony już się rozpoczęło i jedno jest pewne, że ta rywalizacja będzie bardzo ważna dla niektórych graczy. Nie tylko jest to Mistrz, więc jest wiele punktów do zdobycia, ale w dodatku dla niektórych przychodzą one w kluczowym momencie.

Oczywiście myślimy o Fernando Belasteguin i Sanyo Gutierrez którzy zostali wyeliminowani w pierwszej rundzie dwóch ostatnich turniejów WPT.

Koniec sierpnia para niemiecki – Nieto zaskoczył wszystkich, upuszczając numer dwa na Cascais Otwarte.
Ostatnio bardzo sprawni ci dwaj nie zostawili szans swoim rywalom, pokonując ich 7-5/6-1.

Bela i Sanyo sprawdzają się w rozdaniu po zdobyciu punktu w półfinale Las Rozas Open 2021

Wyczekiwane podczas Sardegna Open, numery 2 spadły ponownie, gdy tylko weszły do ​​walki, tym razem przeciwko parze Lamperti-Yanguas w 1/8 podczas bardzo dobrego meczu tej ostatniej.

La legenda o pehuajo et el Mago de San Luis będą musieli w to uwierzyć i odzyskać siły po tych dwóch porażkach w tym nowym turnieju.
I będą mogli wystartować w ten wtorek, 14 września, w obliczu ...niemiecki – Nieto w 1/16 finału.

Rzeczywiście, ten mecz ma posmak „déjà vu”, ale może to być doskonały sposób dla dwóch wspólników na zemstę na swoich katach z Cascais.

Ze względu na stół finałowy, jeśli uda im się pokonać parę hiszpańsko-argentyńską, z pewnością będą mogli zagrać ponownie przeciwko Miguel z następnej gry.

Wystarczy powiedzieć, że w tym turnieju obowiązuje szczególna stawka na Bela i Sanyo. Dwóch graczy mogło dokonać dwóch zemsty, a tym samym całkowicie odwrócić stronę w tych dwóch ostatnich nieudanych wydarzeniach!

Fan padel i pochodzenia hiszpańskiego padel płynie w moich żyłach. Bardzo chętnie podzielę się z Państwem moją pasją poprzez odniesienie do świata padel : Padel Magazine.