Kilka źródeł wskazuje na związek między Fernando Belasteguin i Sanyo Gutierrezem na World Padel Tour en 2021, czy ta nowa para ujrzy światło dzienne?

Od jakiegoś czasu krążą plotki na temat World Padel Tour, i czasami lepiej nie zwracać na to uwagi, ponieważ niektóre historie wydają się naciągane. Ale kiedy nasi koledzy zAnalitycy Padel ogłosić nowe stowarzyszenie, nie możemy go dłużej ignorować.

Chociaż to jest oszukał Juana Martina Diaza i Franco Stupaczuka, Enric Bayonz Radio Marca Barcelona jest specjalistą w przełączaniu par i wydaje się, że jest o tym przekonany Fernando Belasteguin i Sanyo Gutierrez w przyszłym sezonie połączą siły.

las zmiany są modne na WPT, więc zobaczmy, co może się wydarzyć w 2021 roku.

Koniec Bela / Tapia?

Po pierwsze, to by to oznaczało Bela i Tapia rozejdą się, czego Bela nie zdawała się w ogóle wskazywać podczas swojej wizyty w piramidach. Znamy graczy, którzy biegle posługują się językiem drewna i kilka razy pary zachowywały się tak, jakby wszystko szło dobrze w sieciach społecznościowych, aby rozdzielić się kilka dni później ...

Drugi specjalista w miarkach na świecie padel, Emilio Forcher, wskazane niedawno że Tapia był zmęczony graniem na prawej stronie i chciał w przyszłym roku rozstać się z Belą, grać z Pablo Limą czy… Sanyo Gutierrezem!

Koniec Stupy / Sanyo też?

Sanyo Gutierrez, który wykonuje utwór bardzo dobre zakończenie sezonu z Franco Stupaczukiem, ale który nie zawsze wydaje się być bardzo zadowolony z wyborów swojego partnera na boisku i nie waha się tego pokazać. Obok Sanyo, Stupa, która ma odzyskał swój najlepszy poziom w ostatnich tygodniach, wydaje się trochę zatarty i niekoniecznie sprawia wrażenie bardzo spełnionego.

Nie byłoby zatem oddzielenia nic dziwnego, zwłaszcza gdy widzisz trudności napotkane przez tę parę przeciwko Lebronowi i Galanowi, najlepszy obecny zespół na World Padel Tour.

Bela i Sanyo, kompatybilni?

Fernando Belasteguin i Sanyo Gutierrez to dwaj najbardziej doświadczeni gracze World Padel Tour, od lat ocierają się o swoje barki na zawodowym torze. A jednak mają nigdy nie współpracowali razem ! Kiedy para Lima / Bela zaczęła spadać, niektórzy myśleli, że dwaj Argentyńczycy połączą siły, zwłaszcza że obaj byli sponsorowani przez Head wtedy, ale tak się nie stało ...

Bela Sanyo razem 2021

Nawet jeśli oczywiście nie jest tak dominujący, jak kiedyś, Fernando Belasteguin pozostaje jednym z najlepszych graczy po lewej stronie. Brakuje mu siły ognia na górze w porównaniu do młodych ludzi, takich jak Galan, Tapia czy Lebron, ale wyróżnia się punktami budowania i ma niezawodny umysł. Nie wspominając o jego ciągłej wściekłości, by wygrać na boisku.

Sanyo jest z Juanem Lebronem (i prawdopodobnie Pablo Limą) najlepszy gracz w tej chwili. Podobnie jak Bela ma silny temperament i ma tendencję do wywierania dużej presji na swojego partnera. Ostatecznie z pewnością wydawał się bardziej wygodny z silną postacią, taką jak Paquito Navarro, niż z introwertycznym graczem, takim jak Stupa.

Bela, najlepszy wybór dla Sanyo?

Jeśli para Tapia / Bela podzieli się, Sanyo najwyraźniej wydaje się najlepszym wyborem dla Beli, biorąc pod uwagę jego hierarchię w dzisiejszych prawicowych graczach. Co więcej, z prawdziwym prawicowym graczem Fernando nie musiałby już odwracać się w ataku i mógł w pełni poświęcić się swojej roli jako lewicowego gracza. Z drugiej strony, Sanyo by tego nie zrobił zainteresowanie grą z bardzo wybuchowym graczem kończącym, takim jak Agustin Tapia ?

Obecnie Gutierrez, z jego podstawowym uderzeniem, często trwa odpowiedzialność za dokończenie punktów zrekompensować względny brak władzy Franco Stupaczuka. Jeśli zdecyduje się zagrać z Belasteguinem, to dlatego, że odpowiada mu ta rola finiszera, ponieważ będzie musiał nadal ją z nim zajmować.

Okaże się, czy Sanyo jest zadowolony z tej konfiguracji. Jeśli tak, to mógłby bardzo dobrze wykorzystać agresywność Beli i w ten sposób stworzyć parę o dużej sile woli i wyjątkowym doświadczeniu. Między nimi dwaj Argentyńczycy, w wieku odpowiednio 41 i 36 lat, zbierają się ponad 1000 profesjonalnych meczów, w tym wiele zwycięstw!

Jakieś inne zmiany, które nadejdą?

Gdyby para Belasteguin / Gutierrez miała zostać potwierdzona, trudno sobie wyobrazić spotkanie Stupaczuka i Tapii. Rzeczywiście, jeśli Tapia opuści Belę, to gra po lewej stronie; i chociaż ma profil, który może pasować po prawej stronie, ciężko jest zobaczyć, jak Stupa zmienia strony w przyszłym sezonie ...

Emilio Forcher mówił o Tapii / Limie. Stowarzyszenie, które mogłoby działać bardzo dobrze! Wielkim przegranym byłby wtedy Paquito Navarro, a tu znowu trudno go sobie wyobrazić u boku Franco Stupaczuka ...

Paquito pozostaje jednym z najlepszych graczy WPT, z pewnością będzie szukał kolegi z drużyny pierwszego wyboru, który podzieli się z nim torem. Gdyby miało miejsce stowarzyszenie Bela / Sanyo, z pewnością byłoby duże przewroty w pierwszej piętnastce par !

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !