To ekskluzywność Padel Magazine : Benjamin Tison zakończy sezon z Javim Perezem, gracz, z którym bardzo dobrze się dogadywał w WPT Albacete Challenger.

Mówiliśmy ci wcześniej, Benjamin Tison oddzielona od Marca Quileza z którym spędził 3 miesiące dzieląc się utworem.

Zapytany przez Padel Magazine jeśli chodzi o jego przyszłość, mistrz Francji powiedział nam, że zamierza zakończyć sezon Javi perez ! Logiczny wybór dla dwóch mężczyzn, którzy awansowali do ćwierćfinału Albacete Challenger. Podczas swojego pierwszego wspólnego turnieju grali bardzo dobrze, zostali wyeliminowani w trzech setach przez przyszłych zwycięzców konkursu Javi Garrido i Miguela Yanguasa.

34-letni Pérez jest doświadczonym graczem znanym ze swojego wielkiego przeboju. Ten, który obecnie zajmuje 89. miejsce w tabeli WPT, ze swoim 71 m, oferuje grę z dostępem do przodu, podobnie jak Benjamin Tison. Razem obaj mężczyźni będą mogli zaatakować swoich przeciwników, aby zdobyć piłki, które pozwolą im pokazać całą swoją jakość w grze podniebnej.

rozbić padel Benjamin Tison Cupra

Zawodnik z Ile de France był bardzo zadowolony z zakończenia z nim sezonu:

„Bardzo się cieszę, że mogę grać z Javim. Graliśmy naprawdę dobrze w naszym pierwszym wspólnym turnieju w Albacete, więc zobaczymy, co będzie dalej. Jest doświadczonym graczem, przyzwyczajonym do previasów, od 50 lat jest pomiędzy 80 a 3 miejscem. Czuję się z nim dobrze na torze, mój trener zatwierdził ten wybór, więc zagramy razem ostatnie 4 turnieje i zobaczymy pod koniec roku, co to da ”.

Oczywiście życzymy nowemu mistrzowi Francji powodzenia z nowym partnerem, z którym zostanie wyrównany z Cordoba Open, które rozpoczyna się pod koniec tygodnia.

 

Zespół zarządzający Padel Maj

Zespół Padel Magazine od 2013 roku stara się oferować to, co najlepsze padel, ale także ankiety, analizy, aby spróbować zrozumieć świat padel. Od gry do polityki naszego sportu, Padel Magazine jest do Twojej dyspozycji.