Co za finał!

Po ponad 2 godzinach intensywnego meczu to właśnie numery 1 wygrywają ostateczną bitwę z solidną drużyną złożoną z Patty Llaguno i Virginia Riera podczas tego WPT Bruksela Otwarte

Wykorzystywane od początku przez osoby postronne spotkania, Alejandra Salazar i Gemma Triay przegrać w pierwszym secie. Podopieczni Rodriego Ovide'a nie potrafią znaleźć winy u swoich rywali dnia. W drugiej rundzie zbierają się tak samo, ale nie są dalekie od zaskoczenia.

Rzeczywiście, prowadząc 5-0, hiszpańska para widziała, jak ich przeciwnicy awansowali do 5-3, dając nadzieję na stworzenie niespodzianki. Ale nie liczył się na solidność liczb 1, które były solidne, gdy trzeba było wszędzie zbierać rundę.

Dobrze noszona i pełna pewności siebie, Alejandra et Pączek rozwinęli swoją grę podczas całkowicie opanowanego trzeciego seta. Po wielkiej bitwie Hiszpanie zdobyli 3. trofeum sezonu wygrywając 4-4/6-6/3-6 i zostali koronowanymi królowymi w Królestwie Belgii.

Finał panów, który się sprzeciwia Pablo Lima – Franco Stupazuk à Juan Lebron i Alejandro Galan rozpocznie się za kilka chwil. Jest dostępny do bezpłatnego przesyłania strumieniowego pod adresem World Padel Tour TV.