Komu uda się powstrzymać Coello/Tapia? To pytanie zadajemy sobie na każdym etapie WPT od początku sezonu. A Bruksela nie jest wyjątkiem od reguły.

Powolne warunki tego nie zmieniają

Navarro i Chingotto miał szanse, ale zabrakło precyzji w ostatnim geście i przeciwko Coello i Tapii nie wybacza. Numer jeden w Wyścigu prowadzi taniec i wygrywa pierwszego seta 6 / 2.

Na początku drugiego zestawu obserwujemy a niewielki spadek prędkości dla Coello i Tapii. Navarro i Chingotto wykorzystują okazję do przełamania i prowadzą 2/0. Ale nawet gdy Paquito i Super Ratón wydają się znajdować odpowiednie automatyzmy, Tapia i Coello wydają się nietykalni. Gra jest wolniejsza w Brukseli, ale numer dwa na świecie wciąż jest potężny i doskonale dyktuje grę. Prowadząc 3:1 w drugim secie, Coello i Tapia odwracają sytuację i wygrywają 6 / 2 6 / 3.

Niepowstrzymane tornado?

26. zwycięstwo Coello i Tapii w 26 meczach w WPT ! Hispano-argentyńska para ma 6. finał w 6 turniejach. Tej niedzieli, Coello i Tapia będą przeciwni Superpibes, trzeci z rzędu finał między dwiema parami. Na razie przewaga numer jeden z Wyścigu (zwycięstwo w Granadzie i Asuncion).

Dla przypomnienia, Stupa i Di Nenno jako jedyni pokonali Coello i Tapię, było w półfinale Premier padel Major Kataru w Doha. Czy Argentyńczykom uda się powtórzyć wyczyn i powstrzymać tornado Coello/Tapia? Odpowiedz w tę niedzielę po finale kobiet o 14:XNUMX, aby śledzić na żywo Kanał +.