Wielki występ Alix Collombon i Jessiki Castello, które zdominowały Tamarę Icardo i Delfi Brea na World Padel Tour Bruksela Otwarte!

Przyjazdy w świetnej formie w ten czwartek rano po trochę uratowali siły w rundzie XNUMX, Alix Collombon i Jessica Castello stoczyli zaciekłą walkę o wyeliminowanie rozstawionej czwórki tego turnieju Brussels Open.

Rzeczywiście, przeciwko Tamara Icardo i Delfi Brea, które debiutowały dziś w Belgii, toczyła się ciągła walka. Jeśli para francusko-hiszpańska wybrała piłkarzy Gaby Reca zimnych w pierwszym akcie, ci, którzy byli faworytami na papierze, mogli wrócić, aby zdobyć trzeciego seta dla belgijskiej publiczności.

Decydująca runda była bardzo zacięta, z możliwością przerwy po obu stronach, ale ostatecznie Alix i Jessica zdołały odnieść ostateczne zwycięstwo. Sukces odniesiony mentalnie (6/3 4/6 6/3), który pozwala Francuzce i jej partnerowi pozwolić sobie na trzeci ćwierćfinał w tym sezonie na WPT. Będzie albo przeciwko jednej z niespodzianek początku sezonu, Mesie / Jensen, albo przeciwko weteranom Lucii Sainz i Marta Marrero (możesz teraz śledzić ewolucję wyniku tego spotkania za pośrednictwem znacznik).

Cokolwiek wydarzy się dzisiaj, jutro Castello i Collombon będą mieli wszystko, czego potrzeba, aby zakwalifikować się do pierwszego półfinału kariery w turnieju Open lub Master of WPT!

Pamiętajcie, że dla tych, którzy chcieliby zobaczyć na żywo szesnastkę mężczyzn, dzieje się to dalej World Padel Tour TV.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !