La finał z World Padel Tour Bruksela Otwarte został naznaczony problemami z paskiem, które napotkał Franco Stupaczuk.

Stupa, która wczoraj rozegrała swój pierwszy finał w 2022 roku na WPT, z pewnością będzie miała koszmary. Rzeczywiście, trzykrotnie pasek jego rakiety pękł przy uderzeniach Argentyńczyka.

Źródło zdjęcia: el4set

W tym temacie zasada jest jasna, jeśli gracz puści swojego kumpla, traci punkt. Oto trzy punkty, które zaoferowano Lebronowi i Galanowi, którzy nie prosili o tak wiele!

Wtedy każdemu uderzeniu ósmego gracza na świecie towarzyszył pewien strach. Sam Stupa bał się, że straci kolejny punkt, który wydawał się cały zapieczętowany, podczas gdy numer 8 zastanawiał się, czy uderzy rakietę w głowę, czy nie… Pablo Lima przemówił nawet do tłumu, gdy jego kolega z drużyny w końcu był w stanie wykonać cios bez zrywania paska! Bardzo komiczna sytuacja, która ma nie uciekł z całej planety padel.

W momencie rzutu Franco Stupaczuk nie miał pojęcia, że ​​jego kumpel może zrobić mu taką sztuczkę!

Próbując ugasić pożar, Siux, nowy dostawca sprzętu dla gracza, natychmiast wyprodukować komunikat prasowy na swoim koncie na Instagramie wyjaśniając w szczególności, że pala została stworzona specjalnie dla gracza i nie przeszła takiej samej kontroli jakości, jak te sprzedawane publicznie…

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !