Wśród mężczyzn ostatnia runda eliminacyjna rozegrana została wczoraj o godz World Padel Tour Bruksela Open 1000 wyłonić cztery pary, które przejdą do stołu finałowego. Ostatnia runda previi, w której toczono zacięte walki i oferowała wspaniałe show.

Dzień rozpoczął się od wielkiej walki na torze 3 pomiędzy parami Sans/Zapata (TS1) i Solano/Windahl. Czterech mężczyzn zostało rozstrzygniętych w decydującej partii w ostatnim akcie. Tonet Sans i Teo Zapata wygrali pod koniec napięcia (6/3 – 2/6 – 7/6 (3)).

José Jimenez i Jesus Moya, którzy założyli tam swoje nowe stowarzyszenie, jako drudzy zdobyli bilet kosztem Martina Sancheza Piñeiro i Cristiana Gutierreza (TS4). Bardzo gorący mecz wygrany mentalnie: 7/6 (11) – 7/6 (4). W międzyczasie Mario Del Castillo i Miguel Benitez (TS2) poszli w ich ślady, ułatwiając sprawę przeciwko Goenaga / Bautista (6/4 – 6/3).

Wreszcie, jeśli rozstawienia 3, 3 i 6 narzuciły hierarchię, niespodzianka przyszła w ostatnim meczu. W przeciwieństwie do Rafaela Mendeza i Javiera Martineza (TS7), Francisco Guerrero i Arnau Ayats stworzyli sensację, wykonując „comeback”, aby wygrać w trzech setach (6/2 – 6/3(XNUMX) – XNUMX/XNUMX).

Znamy zatem wszystkie plakaty z pierwszej rundy losowania mężczyzn, z którymi możecie zapoznać się poniżej:

Tutaj znajdziesz wszystkie wyniki Brussels Open.

Marcin Szmuda

Zawodowy tenisista, Martin odkrył padel w 2015 roku w Alzacji i wystąpił w kilku turniejach w Paryżu. Dziś dziennikarz, zajmuje się wiadomościami padel kontynuując swój wzrost w świecie małej żółtej kulki!