Przeciwko Lucii Sainz i Marta Marrero w półfinale World Padel Tour Brussels Open, Alix Collombon i Jessica Castello nie zdołały powtórzyć wyczynu z poprzedniego dnia.

Alix Collombon przyznała nam wczoraj w wywiadzie, że skończyła XNUMX/XNUMX finału przeciwko Brea/Icardo ze skurczami. Wielka walka trwająca ponad trzy godziny, która nieuchronnie pozostawiła ślady.

Chociaż wczoraj też miały świetną bitwę do stoczenia, Lucia Sainz i Marta Marrero wydawały się dziś rano bardziej wypoczęte, szczególnie psychicznie. Weterani byli w stanie opanować mecz, aby wygrać 6/2 6/2 i logicznie rzecz biorąc, znajdziemy ich jutro w półfinale.

Po lekkim kiepskim biegu Alix i Jessica zaoferowali sobie trzeci ćwierćfinał w tym sezonie w Belgii, wczoraj w meczu porównawczym z drużyną 4. Udany turniej, który powinien wzbudzić zaufanie parze francusko-hiszpańskiej, która szuka pierwszy półfinał kariery w turnieju Open lub Master of the WPT!

Aby śledzić resztę ćwierćfinałów, tak się dzieje ICI.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !