Dla ich pierwszego stowarzyszenia, Franco Stupazuk i Pablo Lima osiągnęli bardzo dobrą rywalizację, ale w tę niedzielę w starciu z hiszpańskim ogram był zbyt wysoki.

Rzeczywiście, liczby 1, bardzo pewne siebie, odkąd ich sukces w Alicante nie pozostawił szans swoim przeciwnikom. Nieustępliwi w siatce, pochodzący z Madrytu i pochodzący z Puerto de Santa Maria w Andaluzji rozegrali solidną grę, oferując bardzo niewiele opcji swoim przeciwnikom.

Szybkie, skuteczne w ataku i precyzyjne w ciosach, Alejandro Galan i Juan LeBron nie pozostawią wątpliwości w tę niedzielę i wygrali World Padel Tour Bruksela Otwarte dzięki zwycięstwu w dwóch setach: 6-3 / 6-3.

W ten sposób Hiszpanie umacniają swoją przewagę na szczycie klasyfikacji i dzięki temu drugi z rzędu tytuł, wysyłają bardzo jasne przesłanie do wszystkich swoich aspirantów: nie zamierzają w najbliższym czasie zrezygnować z tronu!

Sebastien Carrasco

Fan padel i pochodzenia hiszpańskiego padel płynie w moich żyłach. Bardzo chętnie podzielę się z Państwem moją pasją poprzez odniesienie do świata padel : Padel Magazine.