Wszystkie nasiona będą na spotkaniu XNUMX/XNUMX finału World Padel Tour Brussels Open, zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet. Nic dziwnego, że w środę odpadły wszystkie pary belgijskie.

Faworyci są obecni w Brukseli. Jeśli niektóre nasiona ucierpiały, będą obecne jutro na spotkaniu 6/2 finału. W swoim pierwszym wspólnym meczu Gonzalez i Ruiz z łatwością pokonali kwalifikatorów Marcosa i Garcię: 6/4 5/7. Pierwsze zwycięstwo również Franco Stupaczuka i Pabla Limy, którzy przeżyli seta przed spotkaniem z Arroyo / Ramirez: 6/1 6/2 7/6. Bela i Coello również zagrali rundę przeciwko Belluati / Moyano, ale wyszli w dwóch setach: 6/2 XNUMX/XNUMX. Rozczarowani w Albacete, Lucho Capra i Maxi Sanchez ustanowili rekord wprost przeciwko wild-card Belgijczycy/Peeters: 6/2 6/3.

Już jutro pierwsze cztery nasiona zadebiutują na Tour&Taxis.

Tour&Taxis WPT Bruksela Otwarte 2022

Zobacz wszystkie wyniki dla mężczyzn za pomocą tabeli TUTAJ.

Dla pań to trochę to samo. Dwóm z najlepszych nasion nadal było bardzo trudno. Gonzalez i Ortega wrócili z piekła przeciwko Araujo/Rufo (4/6 7/6 6/1) a Iglesias i Osoro również ucierpieli w opozycji do Bellver/Orsi (6/4 3/6 6/4) . Dzień był znacznie spokojniejszy dla Sainza / Marrero (6 przeciwko Clasca /Cortiles) i dla Alayeto (0), który nie będzie niestety nie obecny jutro. Mała niespodzianka dnia przypada Esther Carnicero i Lucii Martinez, które zaimponowały Caldera / Goenaga: 6/3 6/3.

Po stronie trójkolorowej, gdyby tak było cichy dla Castello/Collombon, nie minął Léa Godallier i Teresa Navarro, które nie zasłużyły na Nogueira / Villalba: 7/5 7/5. Alix będzie zatem jedynym reprezentantem Francji w XNUMX/XNUMX finału.

Podobnie jak w przypadku dżentelmenów, spodziewamy się jutro wejścia do gry czterech najlepiej sklasyfikowanych par.

Wszystkie wyniki dnia dla pań można znaleźć właśnie było !

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !