To koniec z wielką niespodzianką tego World Padel Tour Bruksela Otwarte. Esther Carnicero i Lucia Martinez nie udało się osiągnąć nowy wyczyn! w półfinałach.

Po zdominowaniu Josemarii/Sancheza, potem Iglesiasa/Osoro, Esther Carnicero i Lucia Martinez mieli nadzieję, że w najbliższą sobotę zaoferują sobie skórę głowy nowego nasiona. Ale Patty Llaguno i Virginia Riera nie słyszały tego w ten sposób.

Ci, którzy jeszcze nie przegrali seta w Belgii, po raz kolejny byli bardzo solidni i choć wstrząśnięci objawieniem tego turnieju, ponownie wygrali w dwóch setach: 7/5 6/4.

Zwycięstwo, które pozwoli im rozegrać jutro swój pierwszy finał w 2022 roku. Będzie to walka z numerami 1, które pokonali w zeszłym roku w Vigo, aby zdobyć jedyny tytuł w tym sezonie. Czy będą mogli wydać ponownie jutro?

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !