Śledź półfinały World Padel Tour Brussels Open na żywo w najbliższą sobotę. Jak zawsze czekają na nas świetne plakaty.

Zaczynamy o 10h00 przy spotkaniu pomiędzy obecnymi numerami 1, Salazar i Triay, oraz dwóch graczy, którzy zajmowali tę pozycję w przeszłości: Lucia Sainz i Marta Marrero.

Kontynuujemy pierwszy półfinał mężczyzn, z jednej strony Bela i Coello, który wczoraj ciężko walczył z Chingotto/Tello, a z drugiej strony Stupa i Lima, którzy w swoim pierwszym wspólnym turnieju są już w ostatniej czwórce!

Wrócimy o 17h00 o drugi półfinał kobiet między klimat turnieju, Carnicero/Martinez, i rozsiane 3, Llaguno / Riera, który wydaje się być w szczególnie dobrej kondycji w Brukseli.

Wreszcie ogromny szok, jaki czeka nas na zakończenie tego wspaniałego dnia: liczby 1 Lebron i Galan zmierzenie się z delfinami w wyścigu: Agustin Tapia i Sanyo Gutierrez !

Aby śledzić mecze, to ICI !

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !